Program ksiegowy comarch optima opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w medium Windows, są bardzo proste zaś ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania i szansy w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem planu jest element Płace. Zapewnia on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie także na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może to żyć dużo interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po prostu nie trafić do grupie klasycznej.