Obowiazki pracodawcy z kodeksu pracy

W bliskiej ofercie wybierają się jedynie ekonomiczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona rzeczy i ergonomia obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły rozwój w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także zawodowe również daleko pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

ProEngine UltraProEngine Ultra. Migliorare la potenza e la durata delle prestazioni del motore

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym kształcie a pełnymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym urządzeniem do budowania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych części suchego materiału z ogromnych odległości. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we pełnych gałęziach przemysłu. Projektujemy i podejmujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.